Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Matematyka I. Podręcznik. Zakres podstawowy z rozszerzeniem STARA WERSJA

  • autor: M. Karpiński, M. Dobrowolska, M. Braun, J. Lech
  • ISBN: 978-83-8888-126-8
  • nr w wykazie MEN: 383/02
  • liczba stron: 255
  • kod handlowy: MLR1
  • przedmiot: matematyka
  • poziom: liceum i technikum
  • rodzaj: podręcznik
Książka niedostępna w sprzedaży internetowej
Opis książki

Aby zapytać o dostępność tej książki, skontaktuj się z Działem Handlowym
e-mail: handel@gwo.pl; tel. 0801 643 917

UWAGA

Aby obejrzeć i pobrać nowe wersje dwóch rozdziałów (stworzone w związku z nową podstawą programową) zapraszamy na stronę:

Materiały dostosowujące podręczniki do obowiązującej podstawy programowej

Ze względów praktycznych podręczniki wydaliśmy w dwóch wersjach: Zakres podstawowy i Zakres podstawowy z rozszerzeniem. Pozostałe książki – Zbiór zadań i Ćwiczenia – są przeznaczone dla obu zakresów nauczania.

Dobra tradycja nauczania matematyki
Od momentu ukazania się zeszytów gdańskich styl nauczania matematyki stworzony w GWO zyskuje sobie coraz większą liczbę entuzjastów i... naśladowców. Szkolni praktycy cenią sobie wygodę pracy oraz dobre wyniki w nauczaniu, w których uzyskaniu pomagają im podręczniki Matematyka z plusem.

 

Lekcja plus lekcja plus lekcja...
Materiał nauczania został podzielony na gotowe jednostki lekcyjne. Pomaga to nauczycielom w dobrej i efektywnej organizacji pracy.

Solidna porcja zadań
Jest w czym wybierać. Oprócz zawartości podręcznika, czyli zadań wprowadzających, wzorcowych rozwiązań zadań, obszernego zestawu zadań utrwalających i powtórzeniowych oraz zadań projektowych, jest jeszcze pokaźny Zbiór zadań i Ćwiczenia, również z przyzwoitą liczbą zadań.

 

WARTO WIEDZIEĆ: Szkolny pragmatyzm
Dzięki swojemu doświadczeniu, autorzy liczą się ze specyfiką nauczania matematyki w liceum i technikum. Konstrukcja i treść książek uwzględniają więc stan wiedzy uczniów po nauce w gimnazjum, realne warunki pracy w szkole, a także potrzeby nauczycieli.